Conbox Makale Özgünleştirici – WP Gönder Fonksiyonu

By MesutGunes | Genel | 0 Comments

Conbox günümüzün en tanınmış uğraşlarından birisi olan blog ve internet sitesi yöneticiliğinin içerik ihtiyacını kapatmaya yönelik tasarlanmış yazı özgünleştirme yazılımıdır. Conbox ile Orijinal bir içeriği özgünleştirerek yayınlayabileceğiniz duruma getirebilir ve içerik bozukluğu yaşadığınız blog ve sitelerinizin içeriğini zenginleştirebilirsiniz.

Conbox yazı ve içerik özgünleştirme konusu ile ilgili sahip bulunduğu kuvvetli algoritma vasıtası ile %85’e varan özgünleştirme prosedürü gerçekleştirebilmekte ve bunun yanı sıra özelleştirebilir ve genişletilebilir veritabanı vasıtası ile bu algoritmanın en iyi duruma gelmesi sağlanabilmektedir.

Conbox özgünleştirme prosedürü esnasında direk kelimelerin eş anlamlıları ile değiştirilmesi prosedürü yerine kalıp sözcükler ve seçenek kelimeler kullanmaktadır, bu da özgünleştirilen yazı ve içeriğin daha okunaklı ve anlamlı olmasını sağlamaktadır. Programın sahip bulunduğu Türkçe sözlük veritabanı vasıtası ile özgünleştirme ardından Yazım Denetimi yapılarak dil bilgi kapasitesi kurallarına ideal içerik oluşturmaya yardımcı olabilmektedir, bu özelliği vasıtası ile orijinal içerikte tespit edilen dil bilgi kapasitesi ve yazım sorunları da otomatik olarak düzeltilmekte bu amaçla daha tutarlı bir özgünleştirme prosedürü yapılabilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , ,