Conbox günümüzün en popüler uğraşlarından birisi olan blog ve internet sitesi yöneticiliğinin içerik ihtiyacını kapatmaya yönelik geliştirilmiş makale özgünleştirme yazılımıdır. Conbox ile Orijinal bir içeriği özgünleştirerek yayınlayabileceğiniz hale getirebilir ve içerik sorunu yaşadığınız blog ve sitelerinizin içeriğini zenginleştirebilirsiniz.

Conbox makale ve içerik özgünleştirme konusunda sahip olduğu güçlü algoritma sayesinde %85’e varan özgünleştirme işlemi gerçekleştirebilmekte ve bunun yanı sıra kişiselleştirilebilir ve genişletilebilir veritabanı sayesinde bu algoritmanın en iyi hale gelmesi sağlanabilmektedir.

Conbox özgünleştirme işlemi sırasında doğrudan kelimelerin eş anlamlıları ile değiştirilmesi işlemi yerine kalıp sözcükler ve alternatif kelimeler kullanmaktadır, bu da özgünleştirilen makale ve içeriğin daha okunaklı ve anlamlı olmasını sağlamaktadır. Programın sahip olduğu Türkçe sözlük veritabanı sayesinde özgünleştirme sonrasında Yazım Denetimi yapılarak dil bilgisi kurallarına uygun içerik oluşturmaya yardımcı olabilmektedir, bu özelliği sayesinde orijinal içerikte bulunan dil bilgisi ve yazım hataları da otomatik olarak düzeltilmekte bu nedenle daha tutarlı bir özgünleştirme işlemi yapılabilmektedir.

Conbox_Spinner

Conbox’ın WordPress entegrasyonu sayesinde bir tarayıcı ile blog sitenize giriş yapmanıza gerek kalmadan, hali hazırda kaydetmiş olduğunuz Blog sitelerinize özgünleştirilmiş içeriğinizi gönderebilir ve otomatik olarak sitenizin güncelleştirilebilmesini sağlayabilirsiniz. WordPress entegrasyonu kurduğunuz web sitenizin giriş bilgileri şifrelenmiş veritabanında tutulduğu için herhangi bir güvenlik ihlaline karşı koruma altındadır. Otomatik İçerik güncelleştirme özelliği tek seferde orijinal bir içeriği özgünleştirerek sitenize göndermeniz konusunda size oldukça zaman kazandırmaktadır.

Farklı kategori yönetimi sayesinde oluşturacağınız Kategoriler (Tür) ile genel ve tür ya da sektöre özel özgünleştirme yapmanızı sağlayan Conbox, böylece spesifik konularda daha başarılı özgünleştirme işlemi gerçekleştirebilmektedir. Örneğin Bilgisayar konusunda bir içeriği özgünleştirmek için Bilgisayar Kategorisini seçerek sadece bu Kategoriye özel Özgünleştirme işlemi gerçekleştirebileceğiniz gibi kendi oluşturduğunuz Kategorilere de ekleyeceğiniz yeni karşılıklarla farklı özgünleştirme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Makale Özgünleştirme konusunda büyük bir açığı kapatan Conbox, başarılı algoritması sayesinde özellikle arama motorlarının istediği türde içerik oluşturmanıza yardımcı olacak bu şekilde SEO konusunda elinize güçlü bir koz vererek rakiplerinizin önüne geçmesini sağlayacaktır.

Günümüzün internet ortamındaki en önemli konularından birisi olan SEO’ya uygun içerikler oluşturmanızı kolaylaştıran Conbox sürekli olarak güncellenen yapısı ile çok daha güçlü bir algoritmaya sahip ve oldukça az olan alternatiflerine nazaran çok daha başarılıdır.

Conbox’un Öne Çıkan Özellikleri:

 • Geliştirilebilir ve Esnek veritabanı yapısı.
 • WordPress Entegrasyonu ile otomatik içerik ekleme özelliği.
 • Standart eşanlamlı kelimeler ile değişiklik yerine kalıp cümle ve sözcük değişim özelliği sayesinde daha tutarlı özgünleştirme özelliği.
 • Yazım Denetimi özelliği sayesinde dil bilgisi ve yazım kuralları denetimi
 • Sürekli güncellenen yapısı sayesinde güncel konularda daha başarılı özgünleştirme işlemi
 • Makale Özgünleştirme algoritmasındaki esnek yapı sayesinde %85’e varan özgünleştirme başarısı.
 • İçerik Özgünleştirme konusunda rakipleri arasında en gelişmiş algoritma ve genişletilebilir esnek yapı.
 • Son derece şık ve sade kullanıcı arayüzü.
 • Farklı Kategorilerde Özgünleştirme özelliği sayesinde daha tutarlı özgünleştirme.
 • Hızlı özgünleştirme işlemi.
 • Veritabanı yedekleme ve yedekten geri yükleme özelliği.
 • Özgün içerik kaydetme ve kayıtlı içeriği okuma özelliği.
 • Otomatik SEO keyword oluşturma özelliği.
 • Birbirinden güzel 47 farklı tema seçeneği.
 • Akıllı özgünleştirme değişim önerisi