Conbox günümüzün en popüler uğraşlarından birisi olan blog ve internet sitesi yöneticiliğinin içerik ihtiyacını kapatmaya yönelik geliştirilmiş makale özgünleştirme yazılımıdır.Conbox ile Orijinal bir içeriği özgünleştirerek yayınlayabileceğiniz hale getirebilir ve içerik sorunu yaşadığınız blog ve sitelerinizin içeriğini zenginleştirebilirsiniz.

Conbox makale ve içerik özgünleştirme konusunda sahip olduğu güçlü algoritma sayesinde %95’e varan özgünleştirme işlemi gerçekleştirebilmekte ve bunun yanı sıra kişiselleştirilebilir ve genişletilebilir veritabanı sayesinde bu algoritmanın en iyi hale gelmesi sağlanabilmektedir.

Conbox özgünleştirme işlemi sırasında doğrudan kelimelerin eş anlamlıları ile değiştirilmesi işlemi yerine kalıp sözcükler ve alternatif kelimeler kullanmaktadır, bu da özgünleştirilen makale ve içeriğin daha okunaklı ve anlamlı olmasını sağlamaktadır.

Conbox’ın WordPress entegrasyonu sayesinde bir tarayıcı ile blog sitenize giriş yapmanıza gerek kalmadan, hali hazırda kaydetmiş olduğunuz Blog sitelerinize özgünleştirilmiş içeriğinizi gönderebilir ve otomatik olarak sitenizin güncelleştirilebilmesini sağlayabilirsiniz. WordPress entegrasyonu kurduğunuz web sitenizin giriş bilgileri şifrelenmiş veritabanında tutulduğu için herhangi bir güvenlik ihlaline karşı koruma altındadır.

Farklı kategori yönetimi sayesinde oluşturacağınız Kategoriler (Tür) ile genel ve tür ya da sektöre özel özgünleştirme yapmanızı sağlayan Conbox, böylece spesifik konularda daha başarılı özgünleştirme işlemi gerçekleştirebilmektedir. Örneğin Bilgisayar konusunda bir içeriği özgünleştirmek için Bilgisayar Kategorisini seçerek sadece bu Kategoriye özel Özgünleştirme işlemi gerçekleştirebileceğiniz gibi kendi oluşturduğunuz Kategorilere de ekleyeceğiniz yeni karşılıklarla farklı özgünleştirme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Conbox lisansları ömür boyu kullanım olarak verilmekte olduğu için yıllık veya aylık bir ödeme yapılmasına gerek kalmadan bir defa satın al ömür boyu kullan şeklindedir.

Conbox‘u satın alan tüm müşterilerimiz, güncellemeler için extra bir bedel ödemeden faydalanabilecektir.

Bilindiği gibi satılan birçok bilgisayar programı sadece kurulu oldukları bilgisayarda çalışabilecek şekilde lisanslanabilir. Conbox‘un rakipleri arasındaki en büyük avantajlardan birisi de taşınabilir USB lisanslama türüne sahip olmasıdır. Taşınabilir USB lisansı Conbox yazılımının bir USB belleğe kurulumu yapılması ve USB belleğin lisanslanmasıdır. Kısaca taşınabilir şekilde satın almış olduğunuz Conbox lisansı sayesinde, kurulumu yaptığınız ve lisansladığınız USB belleğinizi istediğiniz bilgisayara takıp Conbox Smart System programını kullanabilirsiniz.

Bilindiği gibi satılan birçok bilgisayar programı, kurulu olduğu bilgisayara format atıldıktan sonra tekrar lisans almak ihtiyacı duyuyor. Conbox‘un güzel yanlarından birtanesi de bilgisayara format atıldığında yeniden lisans alma ihtiyacı olmadan kendi kendini etkinleştirebilmesidir.
Yapılması gereken bilgisayara format atmadan önce Conbox programının arayüzünden veritabanı yedeği almanız ve bilgisayara format attıktan sonra yeniden Conbox Smart System yazılımını indirip bilgisayarınıza kurmanız, ardından program arayüzünden “yedekten yükle” diyerek veritabanınızı programa yüklemeniz. Veritabanı yedeğinizi programa yükledikten sonra otomatik olarak Conbox eski lisansını tekrar aktif edecek ve yeniden lisans alma ihtiyacı olmadan yazılımı kullanabileceksiniz.

Conbox‘u satın almadan önce demo versiyonunu 30 defa çalıştırma ve başka bir kısıtlama olmadan deneyebilirsiniz. Conbox’u indirip ve denemek için tıklayınız.

Conbox’u beğendiyseniz ve satın almaya karar verdiyseniz buradan indirebilir ve ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.